חלונות גיליוטינה בטיחותיים ומעוצבים בסטייל

0
1657
קרדיט: https://andersenwindows.co.il/

חלונות גיליוטינה בטיחותיים

בין אם אתם מעצבים מחדש את הדירה הנעימה והמפנקת, ובין אם אתם מתכננים לראשונה את בית החלומות, אחד השחקנים המרכזיים שראויים לתשומת לב בכל שלבי התכנון, הוא החלון שלכם. הוא שם כדי להכניס המון אור וחמימות, אבל הוא גם משפיע על העיצוב כולו. הוא מגונן עליכם מפני החום והקור, מפני הרעשים החיצוניים וגם מפני כניסתם האפשרית של אורחים שאינם רצויים. אחד הפתרונות הייחודיים והמרשימים מכולם הוא חלון הגיליוטינה, שזוכה לפופולריות הולכת וגוברת, ולגמרי בצדק.

מה זה בכלל חלון גיליוטינה?

לפני שנזהה את היתרונות שלהם, ויש מהם בשפע, כדי להכיר קצת לעומק ולהבין מה הם חלונות גיליוטינה. אם כן, כפי שהשם שלהם עשוי לרמוז, חלונות אלה נפתחים בהחלקה כלפי מעלה, בשונה מהחלונות הקלאסיים שנפתחים הצידה או לחלופין, פנימה והחוצה. אלא שבניגוד לגיליוטינה המוכרת לנו מספרי ההיסטוריה, זו אשר שימשה להוצאות להורג לפני כמה מאות שנים, חלון הגיליוטינה חדשני, מרהיב ובעיקר בטוח מאוד לשימוש. הוא עוצמתי, הפתיחה שלו נוחה והוא גם לא תופס מקום – בניגוד לחלונות הקלאסיים הנפתחים אל תוך החלל.

התאמה לחללים בכל הגדלים

כאמור, חלון הגיליוטינה חוסך לנו מקום, מה שהופך אותו לפתרון נפלא לחללים קטנים. בהתאם, אנחנו עשויים למצוא אותו לרוב בחדרים צרים, כדוגמת חדרי שירות או רחצה, אבל גם בחדרי השינה ובמשרדים השונים, הן בתוך הבית והן במגדלי העסקים. בשלב זה, כדאי להזכיר עוד יתרון אחד פשוט אבל משמעותי במיוחד, והוא יתרון הנוחות – מנגנון ההטייה שלו מאפשר לנו לשטוף את החלון בקלות רבה ובלי להתאמץ, והרי זה משובח.

הכלל החשוב: מנגנון איכותי

לבסוף, כדאי לעצור ולהדגיש את חשיבות המנגנון האיכותי שבו ייעשה שימוש בחלון הגיליוטינה, ואין ספק שמדובר בפרט המשמעותי ביותר. למעשה, במקרים שבהם המנגנון איננו איכותי אנחנו צפויים לראות שחיקה מהירה יותר, מה שעלול להוביל בהמשך לתקלות שונות ואף לנפילה של החלון. איך נמנעים מהטעות הזו? בודקים היטב את איכות החלון ואת מקצועיות החברה המייצרת, כדי להבטיח אמינות גבוהה וסטנדרטים ללא פשרות, אלה שיאפשרו לישון בראש שקט הרבה יותר.

לפרטים נוספים אודות סוגי חלונות כמו חלון ויטרינה לסלון, חלון צרפתי, חלונות אטומים לרעש, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או בקרו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://andersenwindows.co.il/

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here