5 טיפים לעיצוב דירות קטנות

0
1844
5 טיפים לעיצוב דירות קטנות

האם יש לכם דירה קטנה ואתם נאבקים בעיצוב הפנים שלה? ובכן, אספנו כמה עצות רק בשבילכם, כך שאתם תוכלו ליהנות מחלל פנים יפה ומעוצב לא משנה מה גודל החלל או הדירה שלכם. העצות הקטנות הללו יוכלו ליצור הבדל גדול באווירה הכוללת של הדירה, והדבר יורגש כשתרצו לארח בני משפחה או חברים, או סתם להתפנק עם בני משפחתכם בבית בימי החורף הקרים או ימי הקיץ החמים תחת המזגן העוצמתי.

טיפ # 1. השתמשו בשולחנות קטנים

בין אם אתם זקוקים לשולחן לימודים או בין אם אתם זקוקים לשולחן אוכל בדירה שלכם, נסו לוודא כי השולחנות יהיו בגודל מספיק בשביל לספק את הצורך שלכם אולם לא גדולים ויתפסו את מירב החלל בדירה. לכן נסו לשמור על גודל שולחן קטן .שולחנות אוכל עגולים או שולחנות לימוד עם עיצוב מינימלי יספקו לכם שטח נוסף בחדר ועדיין ישרתו את מטרתם.

טיפ # 2. השתמשו בקירות

לא כל החפצים שלכם צריכים להיות מאוחסנים בארון ענק. אתה יכול לאחסן חפצים עם  משקל  נמוך יחסית כמו ספרים, צעצועים, או אפילו חפצי קישוט ועיצוב על  מדפים התלויים על הקיר. החלף מנורות עומדות במנורות קיר. השתמש באחסון חפצי המטבח באמצעות איחסון תלוי. מקמו את הטלוויזיה על מעמד מותקן על הקיר וכך תחסכו צורך בשידת טלויזיה.
סדרים אלה ייראו מודרניים, מינימליים, ולא יבזבזו שטח רצפה.

טיפ # 3. מראה מראה שעל הקיר

תתלו מראה גדולה על הקיר. למעשה, טיפ זה לא ממש חוסך מקום בדירה שלכם, אלא הוא נועד ליצור אשליה חזותית כאילו יש לכם  שטח גדול יותר ממה שלמעשה קיים. אתם יכולים לנסות מראה במצג אופקי שגם נראה טוב וגם יגדיל את החדר.

טיפ # 4. בחרו ריהוט בתבונה

גם אם החנות האהובה עליכם מבצעת מכירות סוף עונה, זה לא אומר שאתם צריכים לקנות שם הכל. בחלל קטן אנו נקנה ונבחר רק מה שנחוץ לדירה כדי לא להעמיס.  זה גם יחסוך לכם כסף וגם יחסוך מקום בחדר.

טיפ # 5. שמרו על חלל נקי ומסודר

הטיפ הזה הוא אחד החשובים אם יש לכם דירה קטנה! חשוב מאוד שתשתמרו על הדירה נקיה ומסודרת יותר מאשר דירה רגילה. כל חפץ או פריט אשר אינם נמצאים במקומם יעיקו מאוד על הדירה "ויקטינו" אותה. שמירה על החדרים והסלון מסודרים ומאורגים יעניקו לכם הרבה יותר מקום "ויגדילו את הדירה".

לסיכום

לסיכום, עיצוב דירות קטנות הוא לא עניין של מה בכך ודורש ידע מקצועי ותכנון קפדני. אתם מוזמנים לפנות עכשיו ליובל הלל, מעצב פנים מקצועי המתמחה בעיצוב דירות קטנות.
הסטודיו של יובל נמצא בהרצליה, רח' מדינת היהודים 62, הרצליה. הטלפון שלו 052-3683685 והאתר הרשמי שלו נמצא בכתובת https://yuvalhilel.com. בהצלחה!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here