עיצוב בצבע

0
210
אלוני כיור גלובו מונח עגול מחיר 1821 שח צילום אסף לוי

חברת אלוני משיקה את הטרנד המוביל בחדרי הרחצה: קולקציית כיורים עגולים צבעוניים 

חדרי השירותים והרחצה, הפכו כבר מזמן ממקום פרקטי למשכן של פינוק, לייף סטייל ואמירה עיצובית של ממש. חברת אלוני משיקה את הטרנד המוביל בחדרי רחצה: סדרה של כיורים עגולים צבעוניים בגוונים מפתיעים ביניהם: ורוד, צהוב בננה, ירוק זית ותכלת במראה טראצו לצד צבע לבן קלאסי.

מדובר בעיצוב חדשני של חברת גלובו (GLOBO) האיטלקית, מהמובילות בעולם בתחום הכלים הסניטריים. הקולקציה מציעה: כיורים עגולים מונחים בקוטר 35 / 37 / 38/ 45 ס"מ בגימור דק בחלק העליון, המעניק טאצ' עיצובי מעודן ,יוקרתי ומודרני.

אלוני כיור גלובו מונח עגול מחיר 1821 שח
צילום אסף לוי

בנוסף מציעה הקולקציה גם כיורים צבעוניים אובליים ומרובעים  עם פינות מעוגלות ומעמדים תלויים מותאמים המשלבים ברזל בצבע שחור ומדף קרמיקה צבעוני.

לדברי תהל סלח מנהלת תחום כלים סניטריים באלוני: "השוק הישראלי חווה קפיצה משמעותית בתחום עולם הרחצה בשנה האחרונה. אנו רואים ביקוש הולך וגובר לחומרים באיכות גבוהה לצד גוונים לא סטנדרטיים המתכתבים עם הטרנדים העולמיים. הקולקציה מציעה צבעים וגימורים חדשניים ופותחת בפנינו עולם של אפשרויות וססגוניות מיוחדת בחדרי הרחצה. מגוון זה מזמין את הלקוח והמעצב לתת דרור לדמיון העיצובי, לתעוזה חדשנית ולעיצוב אלגנטי מתמיד."

מחיר כיור צבעוני:

החל מ 1821 ₪

להשיג ברשת אלוני

אלוני כיור גלובו מונח עגול מחיר 1821 שח
צילום אסף לוי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here